Strona główna Aktualności Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP
Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec
wtorek, 23 stycznia 2024

zajawka

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jest organizatorem IV edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Temat tej edycji to: „Polskie tradycje wielkanocne”. Nabór do Konkursu rozpoczął się 15 stycznia br. i potrwa do 31 marca br.

Serdecznie zachęcam Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Buskiego do wzięcia udziału w Konkursie.

Jerzy Kolarz

Starosta Buski

• Regulamin IV edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP (PDF)
  • Karta zgłoszeniowa (DOC, PDF)