herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
 
Poszukiwani nauczyciele poloniści i nauczania początkowego do pracy dydaktycznej za granicą w krajach Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Edyta Gawor.   
wtorek, 16 grudnia 2014
 

logo

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą prowadzi rekrutację nauczycieli do pracy dydaktycznej za granicą na rok szkolny 2015/16 do krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji.
Poszukujemy nauczycieli polonistów i nauczania początkowego. Dokumenty aplikacyjne należy przesłać pocztą. Ostateczny termin wpływu dokumentów - 9 stycznia 2015 r.
Rozpatrywane będą wyłącznie pełne aplikacje, zgodnie z zasadami rekrutacji nauczycieli.
  • Ogłoszenie [ PDF ]
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Edyta Gawor   
piątek, 12 grudnia 2014
 

0001

    W dniu 8 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z sześciu powiatów: Buskiego, Koneckiego, Kazimierskiego, Jędrzejowskiego, Pińczowskiego i Włoszczowskiego.

    Pani Bożentyna Pałka Koruba – Wojewoda Świętokrzyski oraz Pani Małgorzata Muzoł – Świętokrzyski Kurator Oświaty w obecności włodarzy poszczególnych powiatów, w tym Pana Jerzego Kolarza Starosty Buskiego, wręczały dyplomy uczniom, którzy otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015.

Więcej…
 
II Sesja Rady Powiatu w Busku - Zdroju Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Barbara Banaś   
piątek, 12 grudnia 2014
 

logo_powiat_buski-bn


Porządek obrad II Sesji Rady Powiatu w Busku-Zdroju, która odbędzie się w dniu 19 grudnia 2014  roku o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku - Zdroju, ul. Mickiewicza 15.

 

 

Poprawiony: piątek, 12 grudnia 2014
Więcej…
 
Zaproszenie na warsztaty nt. możliwości realizacji inwestycji w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
środa, 03 grudnia 2014
 

ssi


Szanowni Państwo,

W związku z nową perspektywą finansową UE na lata 2014-2020, nastawioną na intensywniejsze łączenie mechanizmów partnerstwa publiczno-prywatnego ze środkami unijnymi, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach nt. możliwości realizacji inwestycji w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, które odbędą się 11 grudnia br. w godz. od 10:00 do 15:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, Al. Adama Mickiewicza 15.

Więcej…
 
Rekordowa Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności w Powiecie Buskim – 2 827,65 kg Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Łukasz Drobek.   
wtorek, 02 grudnia 2014
 

szz

szz_logo

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju wraz ze Stowarzyszeniem „Rodzina – Wspólna Troska” i Hufcem ZHP Busko – Zdrój po raz kolejny przyłączyło się do Świątecznej Zbiórki Żywności. W dniach 28-29-30 listopada br. zbiórka prowadzona była w sklepach na terenie Powiatu Buskiego. W akcji wzięło udział ponad 250 wolontariuszy i harcerzy.

Dzięki hojności mieszkańców powiatu buskiego zebrano 2 827,65 kg żywności, która w najbliższym czasie zostanie przekazana rodzinom wielodzietnym oraz najbardziej potrzebującym.

Więcej…
 
Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Adrian Lasak.   
poniedziałek, 01 grudnia 2014
 


Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, 20 listopada 2014 r. rozpoczyna ogólnopolską kampanię edukacyjną pt. Jeden test. Dwa życia. Zrób test na HIV. Dla siebie i swojego dziecka™.

728x90-B4_Final

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 78