herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
 
Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Edyta Gawor. Foto: Piotr Woźniak.   
czwartek, 08 grudnia 2016
 

Zarzad1W Powiecie Buskim zawodnicy osiągający wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym, trenerzy prowadzący szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki oraz osoby wyróżniające się osiągnięciami w działalności sportowej co najmniej na szczeblu powiatowym mogą otrzymywać Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej. Możliwość tę stworzyła Rada Powiatu w Busku – Zdroju podejmując stosowną uchwałę w tej sprawie.

W dniu 5 grudnia 2016 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej. Było to podsumowanie osiągnięć sportowców z terenu naszego Powiatu za 2016 r.  Nagrody przyznawane były w różnych dyscyplinach za osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym.

 

Poprawiony: piątek, 09 grudnia 2016
Więcej…
 
Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej rozpoczyna realizację projektu ,,Moja firma – mój sukces” Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Jerzy Służalski.   
czwartek, 08 grudnia 2016
 

logo

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej rozpoczyna realizację projektu ,,Moja firma – mój sukces”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 Oś 10, Działanie 10.4 Rozwój przedsiębiorczości i tworzenie nowych miejsc pracy, Poddziałanie 10.4.1 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości poprzez zastosowanie instrumentów zwrotnych i bezzwrotnych.

Poprawiony: czwartek, 08 grudnia 2016
Więcej…
 
Zaproszenie do udziału w projekcie "Opieka dla dziecka=praca dla rodzica" Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Marta Roter.   
poniedziałek, 28 listopada 2016
 

sir Chcesz pracować jako dzienny opiekun?

Dzienny opiekun zatrudniony przez Stowarzyszenie Integracja i Rozwój, będzie zapewniać opiekę nad grupą od 3 do 5 dziećmi, w wieku od 20 tygodnia do 3 lat. Opieka ta będzie świadczona w miejscu zamieszkania dziennego opiekuna, w jego domu lub mieszkaniu. Dzienny opiekun będzie posiadał odpowiednie kwalifikacje do sprawowania opieki, potwierdzone ukończeniem specjalistycznego szkolenia i pomyślnym zdaniem egzaminu – kwestie te będą dokładnie weryfikowane przed zatrudnieniem dziennego opiekuna i powierzeniem mu dzieci. Prowadzony będzie też ciągły nadzór nad działalnością dziennych opiekunów. Stowarzyszenie Integracja i Rozwój zapewni dziennym opiekunom mebelki, sprzęt, wyposażenie i pomoce dydaktyczne potrzebne do sprawowania opieki, oraz sfinansuje ich wynagrodzenie.

Poprawiony: wtorek, 29 listopada 2016
Więcej…
 
Zaproszenie na konferencję adresowaną do przedstawicieli klubów sportowych, funkcjonujących na terenie województwa świętokrzyskiego. Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Aneta Piasecka.   
piątek, 25 listopada 2016
 

wojewodaWojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek, zaprasza na konferencję organizowaną w dniu 29 listopada 2016r. o godzinie 16.00, adresowaną do przedstawicieli klubów sportowych, funkcjonujących na terenie województwa świętokrzyskiego.

Poprawiony: piątek, 25 listopada 2016
Więcej…
 
XXIII Sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Barbara Banaś.   
piątek, 25 listopada 2016
 

ZAWIADOMIENIE

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2016 roku, poz. 814) oraz § 13 ust. 1 Statutu Powiatu Buskiego, przyjętego Uchwałą Nr XXXIX/397/2014 Rady Powiatu w Busku - Zdroju z dnia 5 września 2014 roku

zwołuję

XXIII Sesję Rady Powiatu w Busku - Zdroju,

w dniu 2 grudnia 2016 roku o godz. 10.00

w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku - Zdroju, ul. Mickiewicza 15.

Więcej…
 
Informacja o zamknięciu przejazdu kolejowego w m. Rzeszutki Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazał do publikacji: Jerzy Służalski.   
czwartek, 24 listopada 2016
 

przejazd

Poprawiony: czwartek, 24 listopada 2016
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 117