herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
 
Przebudowa boisk wielofunkcyjnych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Autor: Wioleta Waga.   
piątek, 24 października 2014
 

Zakończenie inwestycji pod nazwą „Przebudowa boisk wielofunkcyjnych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju wraz z budową ścieżki rehabilitacyjnej”

W dniu 17.10.2014 r. odbył się uroczysty odbiór inwestycji pn. „Przebudowa boisk wielofunkcyjnych Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju wraz z budową ścieżki rehabilitacyjnej”.

logotypy

W uroczystości udział wzięli Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas, Wojewoda Świętokrzyski Bożentyna Pałka – Koruba, radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Krzysztof Dziekan i Mieczysław Sas, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego Barbara Jakacka-Green, prezes Zrzeszenia Sportu i Rekreacji w Kielcach Bogumił Bujak, Burmistrz Miasta i Gminy Waldemar Sikora, radni Rady Powiatu w Busku – Zdroju, ksiądz mgr Stanisław Hatny, dyrektorzy szkół, a także projektanci i wykonawcy inwestycji. Gościem specjalnym była łuczniczka Małgorzata Olejnik – finalistka paraolimpiad w Atlancie, Sydney, Atenach i Pekinie, wychowanka Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju.

Więcej…
 
XLI Sesja Rady Powiatu w Busku - Zdroju - TRANSMISJA ONLINE Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
wtorek, 21 października 2014
 

powiat004Transmisja audio od godz. 10:00 - SŁUCHAJ

Transmisja video - OGLĄDAJ

Porządek obrad

Poprawiony: środa, 22 października 2014
 
Rozpoznanie cenowe nr 6/2014 - sprzedaż artykułów spożywczych. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, przekazał do publikacji: Mariusz Juszcze.   
wtorek, 21 października 2014
 

stopka

W związku z realizacją Projektu „Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza – szansą na sukces zawodowy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, Powiat Buski zwraca się do Państwa z zapytaniem w formie rozpoznania cenowego określonego w przedmiocie zamówienia.

  • Ogłoszenie [ PDF ]
  • Formularz ofertowy [ PDF ]
  • Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia [ PDF ]
 
XLI Sesja Rady Powiatu w Busku - Zdroju Drukuj
Opublikował: Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Barbara Banaś.   
piątek, 17 października 2014
 

logo_powiat_buski-bn

 

 

Porządek obrad XLI Sesji Rady Powiatu w Busku - Zdroju, która odbędzie się w dniu 22 października 2014 roku o godz. 10:00, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 15.

 

 

Więcej…
 
Przekazanie rowerów dla dzieci z rodzin zastępczych zawodowych Powiatu Buskiego Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Łukasz Drobek.   
piątek, 17 października 2014
 

W dniu 16.10. br. (czwartek) w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie odbyło się uroczyste przekazanie rowerów dla dzieci z rodzin zastępczych zawodowych Powiatu Buskiego. Rowery ufundowała Kompania Piwowarska w ramach akcji „Spełniamy zdrowe marzenia”. Wszystkich gości przywitał Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju Andrzej Smulczyński. Swoją obecnością zaszczycił nas także Starosta Buski Jerzy Kolarz, któremu nigdy nie jest obojętnym los doświadczonych przez życie dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Poprawiony: piątek, 17 października 2014
Więcej…
 
Karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Autor: Alicja Osińska.   
piątek, 17 października 2014
 

parking-niepZMIANA PRZEPISÓW DOTYCZĄCYCH WYDAWANIA

KART PARKINGOWYCH DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

Przewodniczący Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Busku-Zdroju informuje, że z dniem 01.07.2014 r. nastąpiła zmiana przepisów odnośnie wydawania Kart parkingowych.
  

Karty parkingowe wydane przed 01.07.2014 r. tracą ważność z dniem 30.06.2015 r.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 74