herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
 
Dzień Otwarty w Świętokrzyskim Centrum Onkologii Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Sławomir Dalach.   
wtorek, 19 maja 2015
 

logo_scoWojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy wraz ze Starostwem Powiatowym w Busko-Zdrój zaprasza wszystkie Panie w związku z „Europejskim Tygodniem Walki z Rakiem" na „Dzień Otwarty" w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, który odbędzie się w sobotę 23 maja 2015 r. w godzinach od 10.00 do 13.00. 

Więcej…
 
Derby Artystyczne - Śląsk & Małopolska' 2015 i województwa ościenne Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, Przekazała do publikacji: Edyta Gawor.   
wtorek, 19 maja 2015
 

ulotka_info_derby-2015

Wystawa "Kobieta oczami artysty" & "Barwy rzeczywistości"


Druga edycja Programu realizowana w 2015 roku pod nazwą "Derby Artystyczne - Śląsk & Małopolska' 2015 i województwa ościenne" oprócz udziału Artystów z województwa śląskiego i małopolskiego, swój udział zgłosić mogą także artyści z województw opolskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego. Zmianę tą zaproponowali przedstawiciele środowisk artystycznych. Odbędą się dwie główne wystawy pt. "Kobieta oczami artysty" & "Barwy Rzeczywistości", tak jak w ubiegłym roku jedna na Śląsku druga w Małopolsce. Planowana jest na nich prezentacja około 200-230 prac. Przewidywany jest udział około 80-100 artystów oraz kilku gości specjalnych. Ponadto dwie wystawy towarzyszące w 2-ch wybranych miastach z województw ościennych, gdzie zaprezentowane będzie około 80-120 prac wszystkich uczestników.

 
Samorządowy piknik pełen atrakcji Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
poniedziałek, 18 maja 2015
 

rodzina-grafikaWystępy artystyczne, konkursy dla dzieci i całych rodzin, porady zdrowotne, pokazy taneczne, gry i zabawy naukowe – takie m.in. atrakcje towarzyszyć będą Piknikowi Rodzinnemu „Samorządowcy Dzieciom” , który w sobotę, 23 maja 2015r. (godz. 12.00 -16.30) odbędzie się w Parku Miejskim w Kielcach. Wydarzenie zorganizowane zostanie przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego z okazji 25. rocznicy funkcjonowania samorządu terytorialnego. Będzie też okazją do przybliżenia mieszkańcom Kielc i regionu roli, jaką pełni Samorząd Województwa w rozwoju naszego regionu.

Zarówno dzieci jak i dorośli wspaniale będą bawili się przy piosenkach śpiewanych przez solistów oraz zespoły. Covery światowych przebojów, nie tylko w rytmach latynoamerykańskich zaprezentuje zespół Latino Song. Swoje umiejętności zaprezentują również grupy taneczne MK Dance.

Więcej…
 
VII Sesja Rady Powiatu w Busku - Zdroju. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Barbara Banaś.   
poniedziałek, 18 maja 2015
 

herb_powiat_buski

Porządek obrad VII Sesji Rady Powiatu w Busku – Zdroju, która odbędzie się w dniu 22 maja 2015 roku o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku - Zdroju, ul. Mickiewicza 15.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2015
Więcej…
 
Zdobądź tytuł Kreatora miejsc pracy Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazał do publikacji: Sławomir Dalach.   
środa, 06 maja 2015
 

logo_mpips_nomarginTylko do 29 maja pracodawcy mogą zgłaszać się do drugiej edycji konkursu ministra pracy i polityki społecznej „Kreator miejsc pracy”.

Konkurs ma na celu wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r. Nagrody będa wręczane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa.

Więcej…
 
Derby Artystyczne 2015 Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
środa, 06 maja 2015
 

afisz - Derby Artystyczne 2015


Szczegóły na stronie: www.art-plus.info

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 88