herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
 
UWAGA!!! OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O UDZIELENIE NADZWYCZAJNEGO WSPARCIA Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, przekazał do publikacji: Jerzy Służalski   
wtorek, 23 września 2014
 

ARR_Logo-transparent

    Na podstawie art. 11 ust. 1 rozporządzenia delegowanego Komisji (UE) nr 932/2014 z dnia 29.08.2014 r. ustanawiającego tymczasowe nadzwyczajne środki wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw oraz zmieniającego rozporządzenie (UE) nr 913/2014 oraz § 6 ust. 3 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 4 września 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej (Dz. U. z 2014 r., poz. 1190), Agencja Rynku Rolnego informuje, że termin składania wniosków o udzielenie nadzwyczajnego wsparcia w ramach mechanizmu „Tymczasowe nadzwyczajne wsparcie producentów owoców i warzyw” upływa z dniem 15 października 2014 r.


Jednocześnie Agencja Rynku Rolnego informuje, że wnioski o udzielenie nadzwyczajnego wsparcia powinny być składane w odniesieniu do operacji wycofania, zielonych zbiorów i niezbierania produktów, które fizycznie się odbyły i zostały pozytywnie skontrolowane przez właściwe służby kontrolne.

Zobacz:

Warunki uczestnictwa w mechanizmie „Tymczasowe nadzwyczajne wsparcie producentów owoców i warzyw”


źródło: arr.gov.pl

 
Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju zaprasza na XII Festiwal Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Ilona Marzec   
wtorek, 23 września 2014
 

ZajawkaW najbliższy piątek 26 września br. w sali koncertowej Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju odbędzie się konferencja organizowana w ramach XII Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby.

Poniżej przedstawiamy program konferencji i serdecznie zapraszamy (kliknij aby powiększyć):

 

 

 

strona1strona2

Poprawiony: wtorek, 23 września 2014
 
Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Podziel się posiłkiem” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Agnieszka Kucięba.   
czwartek, 18 września 2014
 

pcpr_logoPodzielSiePosilkiemPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju po raz kolejny przyłącza się do Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności „Podziel się posiłkiem”. Akcja organizowana jest przez Świętokrzyski Bank Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim. W dniach 3, 4 października br. w całej Polsce będziemy zbierać żywność w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności. W wybranych sklepach przy specjalnie oznakowanych koszach dyżurować będą wolontariusze, harcerze którzy służą radą  oraz  informacją  na temat zbiórki.

Więcej…
 
Komunikat ARR- UWAGA!!! Producenci owoców i warzyw!!! Termin składania wniosków do ARR o udzielenie nadzwyczajnego wsparcia upływa z dniem 15 października. Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: U. Kustra.   
czwartek, 18 września 2014
 

ARR_Logo-transparent

UWAGA!!! PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW !

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DO ARR O UDZIELENIE NADZWYCZAJNEGO WSPARCIA UPŁYWA Z DNIEM 15 PAŹDZIERNIKA.

Jednocześnie Agencja Rynku Rolnego informuje, że wnioski o udzielenie nadzwyczajnego wsparcia dotyczą wyłącznie tych plantacji i upraw, które zostały wcześniej skontrolowane przez właściwe służby kontrolne .

 

Więcej…
 
XL Sesja Rady Powiatu w Busku - Zdroju Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Barbara Banaś.   
czwartek, 18 września 2014
 

logo_powiat_buski-bn

 

 

Porządek obrad XL Sesji Rady Powiatu w Busku - Zdroju, która odbędzie się w dniu 26 września 2014 roku o godz. 11:00, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, ul. Mickiewicza 15.

 

 

Więcej…
 
Trwają kontrole u Producentów poszkodowanych embargo Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, przekazał do publikacji: Jerzy Służalski.   
wtorek, 16 września 2014
 

ARR_Logo-transparent Agencja Rynku Rolnego informuje, iż od poniedziałku w całym kraju trwają kontrole zgłoszonych przez producentów w powiadomieniach  plantacji czy  upraw . Kontrole są jednym z etapów wynikających z  realizacji procedury dotyczącej wsparcia dla dotkniętych embargo rosyjskim. Wszystkie pozytywnie zweryfikowane powiadomienia będą zakwalifikowane do złożenia wniosku o rekompensatę, która zostanie wypłacona zgodnie ze stawkami ogłoszonymi przez KE.

Jednocześnie przypominamy, że kontrolowane są tylko plantacje czy uprawy które zostały ujęte w powiadomieniach złożonych do OT ARR do 3 września.

Kontrolą objęte jest 100% powiadomień złożonych od 18 sierpnia do 3 września.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 70