herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
 
XIV Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Ilona Marzec   
środa, 27 sierpnia 2014
 

plakat

PATRONI MEDIALNI:

loga

 

Więcej…
 
Rekrutacja do II edycji projektu „Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza – szansą na sukces zawodowy” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, przekazał do publikacji: Mariusz Juszcze.   
poniedziałek, 01 września 2014
 

stopka

W sierpniu bieżącego roku dobiegła końca I edycja realizowanego przez Powiat Buski projektu edukacyjnego „Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza – szansą na sukces zawodowy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Aktualnie rozpoczęła się rekrutacja do II edycji Projektu, która potrwa do 12.09.br.

Więcej…
 
Ostatnia szansa na projekty tematyczne - rusza III edycja! Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Marta Roter   
piątek, 29 sierpnia 2014
 

loga

Zapraszamy organizacje pozarządowe do składania wniosków w III edycji konkursu na projekty tematyczne w programie Obywatele dla Demokracji. Internetowy System Wniosków będzie otwarty od 1 września do 15 października 2014 do godziny 12.00. Podręcznik i zaktualizowane wzory dokumentów można pobrać ze strony www.ngofund.org.pl

Więcej…
 
Ograniczenia w ruchu w trakcie 'Dni Buska' Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: U. Kustra.   
piątek, 29 sierpnia 2014
 

mapa_objazdu

 
 
Buskie Samorządowe Centrum Kultury w Busku-Zdroju informuje, iż w związku z organizacją imprezy plenerowej pod nazwą „Dni Buska-Zdroju", w dniach 30 – 31 sierpnia 2014r., zgodnie z decyzją Starosty Buskiego, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym, poprzez czasowe zamknięcie ulicy Kopernika na odcinku od ul. Wieniawskiego do ul. Waryńskiego, w godz. 14.00 – 22.00.

Więcej…
 
Awans zawodowy nauczyciela mianowanego Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Mariola Kornicka   
czwartek, 28 sierpnia 2014
 

zajawka    Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu w Busku – Zdroju w dniu 27 sierpnia br. miała miejsce miła uroczystość. Sześciu nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Buski złożyło uroczyste ślubowania i odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Wcześniej nauczyciele pomyślnie zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego przed Komisją Egzaminacyjną.
    Uroczystego wręczenia aktów dokonał Jerzy Kolarz – Starosta Buski i Stanisław Klimczak – Wicestarosta Buski w obecności pozostałych członków Zarządu oraz dyrektorów szkół.

 

Poprawiony: piątek, 29 sierpnia 2014
Więcej…
 
Komunikat dla producentów warzyw i owoców. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazał do publikacji: Jerzy Służalski   
środa, 20 sierpnia 2014
 

iko_embargo2    Na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego (www.arr.gov.pl) ukazała się "Instrukcja w sprawie dokumentowania przez producentów działań związanych z brakiem możliwości sprzedaży warzyw i owoców w związku z wprowadzeniem embarga przez Federację Rosyjską".

Pełna treść instrukcji

Na stronie internetowej znajduje się również "Formularz - Powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia wycofania owoców lub warzyw w związku z brakiem możliwości sprzedaży spowodowanym rosyjskim embargiem".

Pełna treść powiadomienia

Poprawiony: środa, 20 sierpnia 2014
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 68