herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Targi Edukacyjne VII Powiatowe Targi Edukacyjne „Otwarte Dni Edukacji 2011” w Busku – Zdroju
VII Powiatowe Targi Edukacyjne „Otwarte Dni Edukacji 2011” w Busku – Zdroju Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
wtorek, 19 kwietnia 2011
Spis treści
VII Powiatowe Targi Edukacyjne „Otwarte Dni Edukacji 2011” w Busku – Zdroju
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5
Strona 6
Strona 7
Strona 8
Strona 9
Strona 10
Strona 11
Strona 12
Strona 13
Strona 14
Strona 15
Strona 16
Strona 17
Wszystkie strony
 

001

Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju – w trosce o zapewnienie Gimnazjalistom szerszych możliwości wyboru kierunku kształcenia ponadgimnazjalnego już po raz siódmy zorganizował Powiatowe Targi Edukacyjne „Otwarte dni Edukacji 2011”.

 

 

Targi, 15 kwietnia br., odbyły się w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku - Zdroju przy ul. Kusocińskiego. Szkoły ponadgimnazjalne oraz placówki oświatowo – wychowawcze prowadzone przez Powiat Buski zaprezentowały swój dorobek i ofertę kształcenia na rok 2011/2012. Gościnnie swoją ofertę edukacyjną zaprezentował również Zespół Szkół Leśnych w Zagnańsku oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego w Busku _ Zdroju.

Podczas Targów można było zobaczyć ekspozycje przygotowane przez uczniów Techników z Zespołu Szkół: Ponadgimnazjalnych Nr 1, Techniczno – Informatycznych, Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju, którzy uczestniczą w zajęciach warsztatowych realizowanych w ramach Projektu „Dać szansę – program warsztatowego wsparcia edukacyjnego młodzieży szkół zawodowych w powiecie buskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Najciekawszymi okazały się stoiska na których pracowały fryzjerki, stylistki, wizażystki jak również profesjonalne budowanie, czy też stoiska z różnego rodzaju przekąskami przygotowane przez uczniów kierunków gastronomicznych.

Niewątpliwą atrakcją Targów był występ Zespołu K12.

Targi uświetniły również występy artystyczne i sportowe przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół: Ponadgimnazjalnych Nr 1, Techniczno – Informatycznych, Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju.

Już teraz zapraszamy na kolejne Targi w przyszłym roku.

 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 


Poprawiony: poniedziałek, 19 lutego 2018