Strona główna Nagrody w dziedzinie sportu Wyniki Turnieju „Najlepsi w sporcie”
Wyniki Turnieju „Najlepsi w sporcie” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
wtorek, 09 listopada 2010

DSCF8630

Podczas sesji Rady Powiatu w Busku – Zdroju, która odbyła się 5 listopada 2010 r. oficjalnie ogłoszono wyniki Powiatowego Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych
o tytuł „Najlepsi w sporcie”. Celem Turnieju jest popularyzacja sportu i zdrowego stylu życia wśród młodzieży oraz aktywizacja uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych.

W kategorii chłopców I miejsce w Turnieju otrzymał Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju. Natomiast w kategorii dziewcząt I miejsce w Turnieju zdobyło I Liceum Ogólnokształcące  w Busku – Zdroju.

W klasyfikacji generalnej Turnieju laureaci przedstawiają się następująco:

• I miejsce Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju,
  • II miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Busku – Zdroju,
  • III miejsce Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku – Zdroju,
  • IV miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju,
  • V miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy.

Szkoły biorące udział w Turnieju otrzymały cenny sprzęt sportowy ufundowany przez Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju o łącznej wartości 10.000 zł.

Wszystkim uczestnikom Turnieju gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych przedsięwzięciach sportowych.

Poprawiony: wtorek, 09 listopada 2010