Powiatowy Konkurs Plastyczny „Myślę, segreguję, odzyskuję” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Autor: Elżbieta Sanecka   
piątek, 07 czerwca 2013
 

zajawka

    W dniu 04 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Busku - Zdroju otwarta została wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „Myślę, segreguję, odzyskuję”.

    Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie i Rodzice, a także Jerzy Kolarz  - Starosta Buski, Stanisław Klimczak -Wicestarosta Buski oraz Andrzej Pałys - Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Fundatorami nagród byli Zarząd Powiatu w Busku -Zdroju oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci otrzymali liczne i cenne nagrody: tablety, aparaty fotograficzne, MP4, książki, piłki, artykuły sportowe i szkolne.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu.

Lista Uczniów nagrodzonych

Laureatami nagród w kategorii szkół podstawowych w grupie klas I- III zostali:
I miejsce – Kamil Skotnicki –
Szkoła Podstawowa w Dobrowodzie
II miejsce – Magdalena Kruk - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Busku-Zdroju
III miejsce – Tobiasz Wiśniewski -
Szkoła Podstawowa w Kargowie

Wyróżnieni w kategorii szkół podstawowych w grupie klas I - III zostali:
1) Anna Pyrz - Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju
2) Oskar Kilar - Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju
3) Patryk Gołda - Szkoła Podstawowa w Nizinach ,
4) Ewelina Kilijanek – Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju
5) Kamil Koziara- Szkoła Podstawowa w Dobrowodzie
6) Agata Galus - Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju
7) Julia Borówka - Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju
8) Amelia Tarnowska – Zespół Placówek Oświatowych w Zbludowicach
9) Alicja Miśta - Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju
10) Wiktoria Motyka- Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju

Laureatami nagród w kategorii szkół podstawowych w grupie klas IV- VI zostali:
I miejsce – Maria Półtorak –
Zespół Szkół w Nowym Korczynie
II miejsce – Agata Kawa -
Zespół Szkół w Nowym Korczynie
III miejsce – Emilia Górnicz -
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Pacanowie

Wyróżnieni w kategorii szkół podstawowych w grupie klas IV- VI zostali:

  1. Katarzyna Cepuchowicz - Szkoła Podstawowa w Dobrowodzie
  2. Natalia Nowak - Szkoła Filialna w Kostkach Dużych
  3. Robert Szczykut – Zespół Placówek Oświatowych w Zbludowicach Szkoła Podstawowa
  4. Izabela Dwojak- Zespół Szkół Specjalnych w Busku-Zdroju
  5. Aleksandra Wójtowicz - Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Pacanowie
  6. Zuzanna Bieniek - Szkoła Podstawowa w Kargowie
  7. Katarzyna Stojek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy
  8. Aleksandra Cerazy- Zespół Szkół w Nowym Korczynie Publiczna szkoła Podstawowa
  9. Katarzyna Lech - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju
  10. Wiktoria Matyszkiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju
  11. Urszula Paluch - Szkoła Filialna w Kostkach Dużych
  12. Wiktoria Czapla – Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu Filia w Słabkowicach

Laureatami nagród w kategorii gimnazjów zostali:
I miejsce – Łukasz Nowak –
Zespół Szkół w Nowym Korczynie Samorządowe   Gimnazjum im. Św. Kingi
II miejsce – Jagoda Pasternak –
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Busku-Zdroju
III miejsce – Michał Salamon –
Zespół Szkół w Nowym Korczynie Samorządowe Gimnazjum im. Św. Kingi

Wyróżnieni w kategorii gimnazjów zostali:
1)Daria Bielecka - Zespół Szkół Specjalnych w Busku – Zdroju
2)Paweł Błach -  Zespół Szkół w Nowym Korczynie Samorządowe Gimnazjum im. Św. Kingi
3)Hubert Bączek – Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
4)Sandra Bączek- Samorządowe Gimnazjum w Podgajach
5)Kamila Płatek- Samorządowe Gimnazjum w Podgajach

Laureatami nagród w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zostali:
I miejsce – Klaudia Wieczorek –
I Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju
II miejsce – Jan Stępień –
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  w Busku-Zdroju
III miejsce – Marcelina Grochowska –
I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju

Wyróżnieni w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zostali:
1) Angelika Kozik – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Broninie
2) Izabela Buczak- Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju
3) Karina Wieczorek – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  w Busku- Zdroju

logo_powiat_buski-bn                            logo_wfos

Zdjęcia z otwarcia wystawy: Anna Równiak