herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Konkursy Powiatowy Konkurs Plastyczny „EKO - Plakat”
Powiatowy Konkurs Plastyczny „EKO - Plakat” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazał do publikacji: Piotr Woźniak   
wtorek, 18 czerwca 2019
 

herbW dniu 11 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Busku - Zdroju  została otwarta wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „EKO - Plakat”. Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu.

 

Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie i Rodzice, a także Starosta Powiatu - Jerzy Kolarz, Wicestarosta Powiatu - Stanisław Klimczak oraz Naczelnik Wydziału Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska – Andrzej Lasak.

Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci otrzymali liczne i cenne nagrody takie jak: rower, Smartwatche, JBL, hulajnogi, plecaki, kredki, gry  itp.

 

Lista uczniów nagrodzonych

Szkoły Podstawowe -  Klasy I - III:

I miejsce  - Luigi Podolski - Szkoła Podstawowa w Stopnicy

II miejsce - Kinga Sadowska - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

III miejsce - Szymon Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Wyróżnienia:

Szkoły Podstawowe -  Klasy I – III

Jakub Bojdo - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Dominika Sowula - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Maja Nowicka - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach

Weronika Czerw - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju

Wiktor Bartos - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Magdalena Galus - Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Busku – Zdroju

Blanka Wiewióra - Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Busku – Zdroju

Lena Musiał - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Adam Kopacz - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu

Karol Basa - Zespół Placówek Oświatowych w Tuczępach

Magdalena Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

 

Szkoły Podstawowe - Klasy IV – VI:

I miejsce - Zuzanna Lasia - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku - Zdroju

II miejsce - Zuzanna Prędka - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu

III miejsce - Julia Otręba - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie

Wyróżnienia:

Szkoły Podstawowe - Klasy  IV – VI:

Julia Gaweł - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym  Korczynie

Michalina Romanek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach

Gabriel Schabowski - Szkoła Podstawowa w Brzostkowie

Patrycja Rzepecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy

Oliwia Kostur - Szkoła Podstawowa w Jarząbkach

Roksana Kempa - Publiczna  Szkoła Podstawowa w Siesławicach

Milena Gwóźdź - Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie

Kinga Rudnik - Zespół Szkół Specjalnych w Busku – Zdroju

Maja Baran - Szkoła Podstawowa w Balicach

Maria Czapla - Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie

Wiktoria Palmąka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Tuczępach

 

Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum:

I miejsce - Dawid Pacholec - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Broninie

II miejsce - Aleksandra Mącznik - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Korczynie

III miejsce - Izabela Szymańska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie

Wyróżnienia

Szkoła podstawowa klasy VII – VIII oraz  Gimnazjum:

Klaudia Woźniak - Gimnazjum w Wiślicy

Julia Solarska - Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiślicy

Karolina Kaczmarczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Korczynie

Kinga Sobczyk - Zespół Szkół Specjalnych w Busku - Zdroju

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce - Gabriela Bochenek - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju

II miejsce - Oliwia Bińczyk - Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku - Zdroju

III miejsce - Wiktoria Kosela - I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku - Zdroju

Wyróżnienia

Szkoły Ponadgimnazjalne

Amelia Spaczyńska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju

Natalia Pieterwas - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju

Aleksandra Cabaj - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju

Piotr Fit - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju


Organizatorzy docenili również inspirującą rolę nauczycieli i wychowawców wszystkich nagrodzonych uczestników konkursu, wręczając im w dowód uznania dyplomy z podziękowaniem za propagowanie wiedzy ekologicznej wśród swoich podopiecznych.

Wszyscy zaproszeni skorzystali z poczęstunku, który przygotowali uczniowie klas gastronomicznych  Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu.