herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Wizyta wyjątkowego Świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej w Broninie
Wizyta wyjątkowego Świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej w Broninie Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
poniedziałek, 13 grudnia 2021
 

Uczniowie z upominkamiDnia 6 grudnia 2021 roku w ramach akcji pn. "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" Święty Mikołaj przygotował wspaniałe upominki dla uczniów Szkoły Podstawowej w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie.

Niestety, w tym roku, z uwagi na pandemię, nie udało mu się osobiście wręczyć prezentów każdemu uczniowi. Niezawodni pomocnicy Św. Mikołaja – wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju, pod opieką nauczycielek: pani Agaty Iwan i pani Aleksandry Buckiej, dostarczyli podarunki, które zostały wręczone dzieciom.

To był magiczny dzień! Wymarzone prezenty sprawiły naszym podopiecznym wiele radości i wywołały uśmiech na ich twarzach, byli nimi zachwyceni. Najmłodsi uczniowie swoją wdzięczność za mikołajkową niespodziankę wyrazili najpiękniej, jak potrafili, prezentując przedstawienie pod hasłem "W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja". Występ został nagrany i przekazany, razem z własnoręcznie wykonanymi laurkami, młodzieży i nauczycielom z I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom z I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Busku – Zdroju za ogromne zaangażowanie w akcję "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Szczególnie ciepłe słowa kierujemy do pani Agaty Iwan i pani Aleksandry Buckiej za okazaną pomoc i poświęcony czas.

 

DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ DOBROĆ I WIELKIE SERCA

 

Autorzy tekstu: Dagmara Szcześniak i Aneta Łukasik

Autor zdjęć: Aleksandra Łukasik

Poprawiony: poniedziałek, 13 grudnia 2021