Strona główna Edukacja, Kultura i Sport SZKOŁA "NAJLEPSZA W SPORCIE" WYBRANA
SZKOŁA "NAJLEPSZA W SPORCIE" WYBRANA Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Edyta Gawor.
poniedziałek, 30 września 2019

DSC09855W dniu 26 września br. podczas sesji Rady Powiatu w Busku – Zdroju odbyło się podsumowanie Turnieju Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Buskiego o tytuł „Najlepsi w sporcie.

Zdobywcami tytułu "Najlepsi w sporcie" oraz pucharu za zajęcie I miejsca w Turnieju okazały się uczennice oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku – Zdroju.

Puchar Starosty Buskiego za zajęcie II miejsca w Turnieju trafił do reprezentacji I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju.

Puchar Starosty Buskiego za zajęcie III miejsca otrzymali młodzi sportowcy z Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Busku – Zdroju. Chłopcy reprezentujący buski Informatyk okazali się również najlepszą męską drużyną Turnieju.

Reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku – Zdroju uzyskała IV miejsce w klasyfikacji turniejowej.

Reprezentacje wszystkich szkół uczestniczących w Turnieju otrzymały sprzęt sportowy o łącznej wartości 3600 zł. ufundowany przez Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju.

Wszystkim młodym sportowcom serdecznie gratulujemy osiągnięć i zapraszamy do rozgrywek w bieżącym roku szkolnym.

Tekst: Edyta Gawor

Foto: Mariusz Musiał