Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Ogłoszenie o naborze wniosków w sprawie przyznania nagród lub wyróżnień Starosty Buskiego w dziedzinie KULTURY FIZYCZNEJ
Ogłoszenie o naborze wniosków w sprawie przyznania nagród lub wyróżnień Starosty Buskiego w dziedzinie KULTURY FIZYCZNEJ Drukuj
poniedziałek, 10 czerwca 2019

herbStarosta Buski uprzejmie informuje, że istnieje możliwość składania wniosków o przyznanie nagród lub wyróżnień Starosty Buskiego w dziedzinie KULTURY FIZYCZNEJ w terminie do 31 października 2019 r.

Warunki przyznawania w/w nagród lub wyróżnień reguluje uchwała nr VI/39/2011 Rady Powiatu w Busku-Zdroju z dnia 25 lutego 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień Starosty Buskiego w dziedzinie kultury fizycznej opublikowana pod adresem:

Szczegółowe informacje oraz wzory wniosków znajdują się na stronie internetowej Powiatu Buskiego pod adresem:

Zgodnie z w/w uchwałą nagroda jest przyznawana przez Zarząd Powiatu w Busku - Zdroju zawodnikom lub trenerom, którzy spełniają następujące warunki:

1) są mieszkańcami Powiatu Buskiego lub reprezentują podmioty zajmujące się działalnością z zakresu kultury fizycznej, mające swoją siedzibę na terenie Powiatu Buskiego,

2) wykazują się wysokimi wynikami w dziedzinie kultury fizycznej na arenie międzynarodowej, krajowej lub wojewódzkiej, lub wykazują się osiągnięciami w dziedzinie szkolenia zawodników uzyskujących wysokie wyniki sportowe na arenie międzynarodowej, krajowej lub wojewódzkiej,

3) swoimi osiągnięciami promują Powiat Buski.

Wnioski o przyznanie Nagrody Starosty Buskiego w dziedzinie Kultury należy składać w terminie do 31 października 2019 r. w Biurze Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Busku - Zdroju, ul. Mickiewicza 15.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 41-370-50-43.