herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Wielkanocna zbiórka żywności - wyjątkowi wolontariusze z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie
Wielkanocna zbiórka żywności - wyjątkowi wolontariusze z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.   
czwartek, 18 kwietnia 2019
 

ZajawkaW dniach 5-6 kwietnia 2019 r. uczniowie i nauczyciele z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie kolejny już raz przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Wielkanocna Zbiórka Żywności", przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju.

Celem akcji jest pomoc najbardziej potrzebującym oraz promocja wśród dzieci i młodzieży idei wolontariatu.

Dzielna grupa uczniów - wolontariuszy z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie zachęcała klientów sklepu Biedronka do wzięcia udziału w akcji. To dzięki ich wielkiemu zaangażowaniu oraz szczerości i otwartości zbiórka zakończyła się ogromnym sukcesem. Anna, Gabriela, Agata, Joanna, Sylwia, Patrycja, Angelika, Barbara, Kacper, Karol, Jakub, Filip i Krystian to wolontariusze, którzy otworzyli wiele ludzkich serc. Zasłużyli na serdeczne podziękowanie i wyróżnienie. Dali przykład godny naśladowania, nie tylko dla całej społeczności szkolnej Ośrodka w Broninie, ale również dla wszystkich uczniów szkół z naszej Gminy i Powiatu Buskiego. Wyrazy podziękowania należą się również wspaniałym rodzicom uczniów, którzy wsparli tę szlachetną inicjatywę, kupując produkty spożywcze na świąteczne stoły potrzebujących.

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Broninie składa gorące podziękowania za owocną współpracę Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju oraz koordynatorom zbiórki żywności.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim Tym, którzy wraz z wolontariuszami z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie przyłączyli się do akcji „Wielkanocnej Zbiórki Żywności”.

DOBRO POWRACA!

Autor tekstu: Justyna Smulczyńska

 

Zdjęcia: Karolina Pasternak, Justyna Smulczyńska, Agnieszka Śmiech, Ilona Pyrz, Anna Karpińska, Magdalena Lechowska-Brych