Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Buskiego
Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Buskiego Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec, Tekst/foto: Paweł Ślusarski
piątek, 22 lutego 2019

zajawka   W dniu 16 lutego 2019 r. w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Starosty Buskiego. W turnieju udział wzięło 5 zespołów ze: Stopnicy, Klimontowa, Kazimierzy Wielkiej oraz Buska - Zdroju (2 zespoły).

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, o końcowym rezultacie decydowała kolejność w tabeli.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce : Stopnica

II miejsce – Klimontów

III miejsce - Busko-Zdrój I

IV miejsce – Kazimierza Wielka

V miejsce - Busko-Zdrój II

Turniej sędziowali Aleksandra Błachucińska i Michał Bydłosz.

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, które ufundował Starosta Buski Jerzy Kolarz.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce : Stopnica

II miejsce – Klimontów

III miejsce - Busko-Zdrój I

IV miejsce – Kazimierza Wielka

V miejsce - Busko-Zdrój II

Turniej sędziowali Aleksandra Błachucińska i Michał Bydłosz.