Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych
Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazał do publikacji: Urszula Markiewicz
wtorek, 10 lipca 2018

Starosta Buski informuje, że w ogólnodostępnych szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Buski trwa rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2018/2019. Wolnymi miejscami dysponują obecnie oddziały z następującymi kierunkami kształcenia:

rekrutacja

Trwa także rekrutacja do szkół specjalnych funkcjonujących w Specjalnych Ośrodkach Szkolno – Wychowawczych w Busku – Zdroju oraz Broninie, a także do publicznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju. Kształcenie w LO dla dorosłych odbywa się w systemie zaocznym i jest nieodpłatne. Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych rozpoczynają naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych od II klasy.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w poszczególnych szkołach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej.

Poprawiony: poniedziałek, 16 lipca 2018