Strona główna Edukacja, Kultura i Sport „Najlepsi w sporcie” o Puchar Starosty Buskiego - piłka ręczna dziewcząt i chłopców
„Najlepsi w sporcie” o Puchar Starosty Buskiego - piłka ręczna dziewcząt i chłopców Drukuj
wtorek, 12 grudnia 2017

zajawkaTo już ostatnie w tym roku kalendarzowym zawody o Puchar Starosty Buskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W dniach 4 i 8 grudnia 2017 roku w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, w ramach corocznych rozgrywek pod nazwą „Najlepsi w sporcie” rozegrane zostały zawody w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

W kategorii dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych klasyfikacja wygląda następująco:

• I miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Busku – Zdroju,
  • II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku – Zdroju,
  • III miejsce – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju,
  • IV miejsce – Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku – Zdroju.

W kategorii chłopców:

• I miejsce - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju,
  • II miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku – Zdroju,
  • III miejsce - Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku – Zdroju,
  • IV miejsce - I Liceum Ogólnokształcące w Busku – Zdroju.

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: Paweł Ślusarski

Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017