herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
Rekrutacja do szkół ogólnodostępnych ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski, Przekazała do publikacji: Mariola Prędka.   
wtorek, 21 maja 2019
 

herbW Powiecie Buskim rekrutacja do szkół ogólnodostępnych ponadgimnazjalnych, a w tym roku również do szkół ponadpodstawowych, prowadzona jest w systemie elektronicznym.

W pierwszym etapie rekrutacji kandydat rejestruje się w systemie, wskazuje preferowane przez siebie szkoły i oddziały, a następnie składa podanie o przyjęcie do szkoły, w szkole wskazanej przez siebie w systemie rekrutacji na miejscu pierwszym. Podobnie, jak w latach poprzednich – kandydat może wskazać w systemie maksymalnie 3 szkoły, którymi jest zainteresowany, natomiast nie ma żadnego ograniczenia w zakresie liczby wybieranych oddziałów.

Uczniowie szkół gimnazjalnych oraz szkół podstawowych - w terminie do dnia 25 czerwca br. logują się na stronie:

https://swietokrzyskie.edu.com.pl/

 

Niezbędne dane dotyczące elektronicznego naboru, oferty edukacyjnej szkół prowadzonych przez Powiat Buski znajdują się w Powiatowym Informatorze Edukacyjnym.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zasad

elektronicznego naboru uzyskasz klikając TUTAJ .

 


 

Rekrutacja do szkół specjalnych

Rekrutacja do szkół specjalnych na rok szkolny 2019/2020, tj. Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Broninie odbywa się poza systemem elektronicznym.

 

Zasady rekrutacji do szkół/klas specjalnych na rok szkolny 2019/2020 Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju określone są w regulaminie pod adresem:  http://sosw.busko.pl/kierunki-i-wymagane-dokumenty

 

Zasady rekrutacji do szkół/klas specjalnych na rok szkolny 2019/2020 Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Broninie określone są w regulaminie pod adresem:  http://www.sosw-bronina.edu.pl/p,2,nabor-na-rok-szkolny-20192020

Poprawiony: środa, 22 maja 2019