POKONAĆ UPRZEDZENIA Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
środa, 26 października 2011
001
W dniu 15.11.2011r. o godz. 10:00 w centrum konferencyjnym sanatorium „Marconi” odbędzie się seminarium dla pracodawców pt: „Korzyści płynące z zatrudniania osób niepełnosprawnych" organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju w ramach czwartej edycji projektu „Nowy Zawód – Nowy Start” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie. Seminarium zorganizowane jest w celu promowania zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

w spotkaniu uczestniczyć będą:

• Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju – Pan Andrzej Smulczyński (Promocja zatrudnienia osób niepełnosprawnych jako jedno z zadań projektu „Nowy Zawód – Nowy Start”)

• Dyrektor Oddziału Podkarpackiego Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych – Pan Adam Hadław (Praktyczne aspekty i korzyści zatrudnienia osób niepełnosprawnych)

• Przewodniczący Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych dr n. mad. Janusz Maria Dobrowolski (Sytuacja Osób Niepełnosprawnych w powiecie buskim)

Zaproszonych pracodawców bardzo serdecznie prosimy do wzięcia udziału w niniejszym spotkaniu.

Drogi Pracodawco!

Zatrudnij pracownika z niepełnosprawnością! Nie musi to oznaczać problemów czy też strat finansowych. Wręcz przeciwnie – możesz zyskać lojalnego pracownika. Dzięki naszemu spotkaniu dowiesz się jakie korzyści uzyskasz zatrudniając osoby niepełnosprawne