herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna
Powiatowy Konkurs Plastyczny „EKO-logiczni” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
czwartek, 09 czerwca 2011
Spis treści
Powiatowy Konkurs Plastyczny „EKO-logiczni”
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Wszystkie strony

 

23

W dniu 3 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Busku – Zdroju otwarta została wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „EKO-logiczni”.

 

Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom – laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie i Rodzice, a także Stanisław Klimczak – Wicestarosta Buski oraz Andrzej Zoch Zastępca Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Fundatorami nagród byli Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci otrzymali liczne i cenne nagrody: rowery, aparaty fotograficzne, urządzenia wielofunkcyjne, książki, piłki, artykuły sportowe i szkolne.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu.

Lista Uczniów nagrodzonych

Nagroda Specjalna za pracę promującą Konkurs

Aleksandra Kurzeja – Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku – Zdroju

 

I miejsca

Marlena Tometczak – Szkoła Podstawowa w Nizinach (kategoria wiekowa: szkoły podstawowe, klasy I – III)

Monika Kosela – Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku – Zdroju (kategoria wiekowa: szkoły podstawowe, klasy IV – VI)

Klaudia Wieczorek – Samorządowe Gimnazjum w Nowym Korczynie (kategoria wiekowa: gimnazja)

Monika Lasia – I Liceum Ogólnokształcące w Busku – Zdroju (kategoria wiekowa: szkoły ponadgimnazjalne)

 

II miejsca

Mateusz Rodak - Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Busku – Zdroju (kategoria wiekowa: szkoły podstawowe, klasy I – III)

Maria Piwowarczyk - Szkoła Podstawowa w Wiślicy (kategoria wiekowa: szkoły podstawowe, klasy IV – VI)

Karina Wojtoń – Samorządowe Gimnazjum w Podgajach (kategoria wiekowa: gimnazja)

Dominika Niewiadomska – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju (kategoria wiekowa: szkoły ponadgimnazjalne)

 

III miejsca

Żaklina Tometczak – Szkoła Podstawowa w Nizinach (kategoria wiekowa: szkoły podstawowe, klasy I – III)

Wojciech Kabat - Szkoła Podstawowa w Wiślicy (kategoria wiekowa: szkoły podstawowe, klasy IV – VI)

Joanna Jędrzejewska - Samorządowe Gimnazjum w Podgajach (kategoria wiekowa: gimnazja)

Monika Gręda – I Liceum Ogólnokształcące w Busku – Zdroju (kategoria wiekowa: szkoły ponadgimnazjalne)

 

 

Lista Uczniów wyróżnionych

szkoły podstawowe – klasy I - III

Wiktoria Kwiecień - Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju

Karolina Gajos - Szkoła Podstawowa w Smogorzowie

Maksymilian Zoch - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju

Gabriela Wojtyś - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju

Oliwia Kryczka - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju

Maciej Służalski - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju

Wiktoria Kukiełka - Szkoła Podstawowa w Nizinach

Diana Rasała - Szkoła Podstawowa w Kargowie

Radosław Baran - Szkoła Podstawowa w Słabkowicach

Mikołaj Kobus - Szkoła Podstawowa w Kołaczkowicach

 

szkoły podstawowe – klasy IV - VI

Julia Kowalska - Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Busku – Zdroju

Agata Ola – Szkoła Podstawowa w Raczycach

Sebastian Zasucha - Szkoła Podstawowa w Raczycach

Martyna Gajek - Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcach

Klaudia Młyńczak - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu

Kamila Płatek - Zespół Placówek Oświatowych w Szańcu

Aleksandra Wach -  Szkoła  Podstawowa w Balicach

Kacper Kumór - Szkoła Podstawowa w Balicach

Kamila Żak - Szkoła Podstawowa w Kargowie

Marlena Guzik - Szkoła Podstawowa w Słabkowicach

Martyna Bystrzanowska - Szkoła Podstawowa  w Skotnikach Dolnych

Marlena Religa - Szkoła Podstawowa w Skotnikach Dolnych

Paulina Niciarz - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku – Zdroju

Aneta Banaś - Szkoła Podstawowa w Gnojnie

 

gimnazja

Ewa Mierzwa - Samorządowe Gimnazjum w Podgajach

Karolina Duda - Samorządowe Gimnazjum w Podgajach

Anna Grzywa - Gimnazjum Nr 2 w Ratajach Słupskich

Mateusz Jankowski - Gimnazjum Specjalne Nr 2 w Busku – Zdroju

 

szkoły ponadgimnazjalne

Alicja Wawszczyk – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju

Justyna Kowalczyk – Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Busku – Zdroju

 

 

Folder wystawy [ PDF ]

 

Galeria zdjęć - zdjęcia z otwarcia wystawy: Mariusz Musiał

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Poprawiony: poniedziałek, 26 września 2011