Strona główna Aktualności Konkurs Nagrody Pro Publico Bono "Samorządność dla solidarności"
Konkurs Nagrody Pro Publico Bono "Samorządność dla solidarności" Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
środa, 29 czerwca 2011

pro_Szanowni Państwo

Mamy przyjemność  poinformować Państwa, że w ramach współpracy Związku Powiatów Polskich i Fundacji Konkursu Pro Publiko Bono, ogłoszono pierwszą edycję nowej Nagrody Pro Publico Bono na najlepszą działalność wpisującą   się w obszar samorządności obywatelskiej. Tegoroczny Konkurs do Nagrody Pro Publico Bono będzie prowadzony pod hasłem „Samorządność dla solidarności”.

W związku z powyższym organizacje społeczne lub osoby reprezentujące niesformalizowaną inicjatywę obywatelską mogą do dnia 15 lipca 2011r.  przysłać wypełnioną ankietę do tut. Starostwa Powiatowego,     w celu zaopiniowania i przesłania w terminie do dnia 20 lipca b.r. do organizatora w/w konkursu.

W ramach konkursu będą oceniane dzieła i organizacje obywatelskie, które świadczą o twórczości, solidarności i samorządności osób oraz społeczności podejmujących aktywność w sprawach publicznych.

Laureatów tegorocznego konkursu poznamy 11 listopada 2011r.

Załączniki:

1. Instrukcja uczestnictwa w konkursie [ PDF ]