Strona główna Aktualności Bezplatne szkolenia dotyczące zamówień publicznych z Regionalnego Ośrodka EFS w Ostrowcu Św.
Bezplatne szkolenia dotyczące zamówień publicznych z Regionalnego Ośrodka EFS w Ostrowcu Św. Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
poniedziałek, 23 maja 2011

roefs

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach dotyczących zamówień publicznych w programach PO KL.
Szkolenia odbędą się w dniach 8 czerwca 2011r. w Ostrowcu Św., Centrum Biurowo – Konferencyjne ARL, ul. Sandomierska 26a oraz 9 czerwca 2011r. w Busku-Zdroju, Zakład Doskonalenia Zawodowego, ul. Wojska Polskiego 31.
Szkolenia poprowadzi- trener specjalistyczny - Pan Marek Kijak

Do udziału w szkoleniach zapraszamy wyłącznie przedstawicieli organizacji, które realizują lub będą w najbliższym czasie realizować projekty z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki lub oczekują na rozstrzygnięcia konkursów PO KL do których składali projekty, mających swoją siedzibę na terenie powiatów: buskiego, kazimierskiego, opatowskiego, ostrowieckiego, sandomierskiego i staszowskiego.

Celem szkoleń jest zapoznanie uczestników z przepisami regulującymi zasady przekazywania i wykorzystywania środków z dotacji, procedurami zamówień i zakupów w ramach projektów dotowanych z PO KL oraz nabycie przez uczestników umiejętności teoretycznych i praktycznych w zakresie przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób zgodny z nowymi uregulowaniami i gwarantujący kwalifikowalność wydatków w ramach projektu.

Szkolenie jest bezpłatne. Zapewniamy uczestnikom wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Poniżej karty zgłoszenia, które  należy przesłać faksem na nr: 41-263-01-54 lub mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do 2 czerwca do godz. 10.00! Może decydować kolejność zgłoszeń.

Na naszej stronie internetowej www.ostrowiecswietokrzyski.roEFS.pl znajdują się również ogłoszenia o naszych pozostałych szkoleniach, na które można się jeszcze zgłaszać.

• Program - Ostrowiec Świętokrzyski 08.06.2011 r. [ DOC ]
  • Karta zgłoszenia - Ostrowiec Świętokrzyski 08.06.2011 r. [ DOC ]