herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Szkolenie pn. „Kluczowe kompetencje liderów i członków organizacji pozarządowej”
Szkolenie pn. „Kluczowe kompetencje liderów i członków organizacji pozarządowej” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira   
poniedziałek, 04 kwietnia 2011
 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowym szkoleniu pn.  „Kluczowe kompetencje liderów i członków organizacji pozarządowej”, które odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia br. w Golejowie w Ośrodku „Lotnik”.

 

Początek szkolenia o godz. 10.00,  /6 kwietnia / a zakończenie o godz. 16.00 /7 kwietnia/.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji), Kół Gospodyń, grup nieformalnych i wolontariuszy,  przedstawicieli samorządów oraz  wiejskich liderów (sołtysów, przedstawicieli Izby Rolniczej)  z powiatów  buskiego i staszowskiego.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Realizatorem projektu pt. „Wsparcie organizacji pozarządowych z terenów wiejskich województwa świętokrzyskiego” jest Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości, a warsztaty skierowane są  do organizacji i instytucji działających na obszarach wiejskich.

Główne zagadnienia programu szkolenia:

  1. Podstawy planowania strategicznego w organizacji z wykorzystaniem jej zasobów i potencjału;
  2. Plany rozwoju organizacji;
  3. Metody i techniki przygotowania oraz prowadzenie efektywnych spotkań/zebrań i dyskusji;
  4. Aktywność społeczna a sztuka wystąpień publicznych;
  5. Jak dobrze przygotować się do wystąpienia publicznego i zaprezentować własne stanowisko?

Podczas szkolenia przekazane zostaną informacje o kolejnych działaniach w ramach projektu oraz warunkach udziału w  planowanych szkoleniach, konsultacjach z zakresu finansowania organizacji  i wyjeździe studyjnym.

Serdecznie zapraszamy zainteresowane organizacje, samorządy i osoby aktywne w środowisku lokalnym do udziału w szkoleniu oraz uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez przesłanie  karty zgłoszeniowej w terminie do dnia 4 kwietnia br. faxem na numer 15 833 34 60 lub e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie 15 833 34 00.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewniony nocleg, wyżywienie i otrzymają materiały szkoleniowe. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z asystentem projektu Justyną Pyć tel. 15 842 41 55 lub koordynatorem projektu Piotrem Korpyszem  tel. 15 833 34 04.

Z wyrazami szacunku,

Piotr Korpysz

Koordynator Projektu

  • Karta zgłoszeniowa [ DOC ]
Poprawiony: poniedziałek, 04 kwietnia 2011