Strona główna Aktualności Konkurs na Grupę w "Bajkowym Korowodzie" podczas 9. Festiwalu Kultury Dziecięcej - 5 czerwca 2011 w Pacanowie
Konkurs na Grupę w "Bajkowym Korowodzie" podczas 9. Festiwalu Kultury Dziecięcej - 5 czerwca 2011 w Pacanowie Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
środa, 30 marca 2011

korowod_1

im. Koziołka Matołka
w Pacanowie

zaprasza do udziału
„Bajkowym Korowodzie”

5 czerwca 2011

Koziołek Matołek zaprasza wszystkich do udziału w ,,Bajkowym Korowodzie", który przemaszeruje uroczyście podczas 9. Festiwalu Kultury Dziecięcej, 5 czerwca 2011 przez Kozi Gród- Pacanów. Jednocześnie ogłaszamy konkurs na najefektowniejszą grupę uczestniczącą w korowodzie. Stawiamy na barwność i oryginalność prezentacji a także umiejętność zabawienia publiczności.

festiwal

Zapraszamy rodziny, grupy przyjaciół, kluby i kółka zainteresowań, domy dziecka, domy kultury, świetlice, szkoły, organizacje pozarządowe, przedszkola a także grupy przy nich działające, czyli wszystkich
od lat 1 do 101 z całej Polski!

Jest to fantastyczna okazja do wspólnej nieprzeciętnej zabawy i szansa, by choć przez chwilę poczuć się częścią bajkowego świata!

im. Koziołka Matołka w Pacanowie
ul. Kornela Makuszyńskiego 1
28-133 Pacanów
www.stolica-bajek.pl

Karta zgłoszenia grupy [ PDF ] [ DOC ]

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1,    28-133 Pacanów.
  2. Celem konkursu jest promocja twórczego i aktywnego spędzania czasu przez włączenie dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w tworzenie Bajkowego Korowodu podczas 9. Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie.
  3. Tematem prezentacji przygotowanych przez uczestników jest bajka. Forma prezentacji dowolna.
  4. Kryteria oceny korowodu: pomysłowość, oryginalność, efektowność oraz umiejętność zabawienia publiczności.
  5. Oceny korowodu i wyboru zwycięskich grup dokona sam Koziołek Matołek.
  6. Grupy zgłoszone do konkursu zaproszone zostaną na uroczysty przemarsz, który otworzy ostatni dzień Festiwalu Kultury Dziecięcej – 5 czerwca 2011 w Pacanowie o godz. 10.00.
  7. Wypełnione zgłoszenia należy wysłać pocztą na adres organizatora. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 maja 2011.
  8. W konkursie udział mogą wziąć grupy złożone minimalnie z 10 osób. Nie ma ograniczeń wiekowych. Każda z grup powinna przyjąć nazwę, którą będzie się posługiwać podczas konkursu.
  9. Każda grupa wyznacza swojego pełnoletniego opiekuna, który jest odpowiedzialny za kontakty z organizatorem oraz za bezpieczeństwo uczestników grupy w trakcie podróży i pobytu w Pacanowie.
  10. Uczestnicy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem się do korowodu oraz koszty podróży na miejsce przemarszu korowodu (Pacanów).
  11. Trzy najlepsze grupy otrzymają pamiątkowe podkowy (złoto, srebro i brąz). Nagrodą główną w konkursie za zajęcie pierwszego miejsca będzie godzinny udział grupy w warsztatach w Strefie Wiedzy  oraz karnety do wesołego miasteczka. Wszystkie osoby uczestniczące w korowodzie otrzymają drobne upominki.
  12. Kontakt z koordynatorem: Katarzyna Bryk, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 041 376 50 88

ZAPRASZAMY!!!!

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
    w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1,    28-133 Pacanów.
  2. Celem konkursu jest promocja twórczego
    w tworzenie Bajkowego Korowodu podczas

9. Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie.

1. Tematem prezentacji przygotowanych przez uczestników jest bajka. Forma prezentacji dowolna.
  2. Kryteria oceny korowodu: pomysłowość, oryginalność, efektowność oraz umiejętność zabawienia publiczności.
  3. Oceny korowodu i wyboru zwycięskich grup dokona sam Koziołek Matołek.
  4. Grupy zgłoszone do konkursu zaproszone zostaną na uroczysty przemarsz, który otworzy ostatni dzień Festiwalu Kultury Dziecięcej –

5 czerwca 2011 w Pacanowie o godz. 10.00.

1. Wypełnione zgłoszenia należy wysłać pocztą
    na adres organizatora. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 maja 2011.
  2. W konkursie udział mogą wziąć grupy złożone minimalnie z 10 osób. Nie ma ograniczeń wiekowych. Każda z grup powinna przyjąć nazwę, którą będzie się posługiwać podczas konkursu.
  3. Każda grupa wyznacza swojego pełnoletniego opiekuna, który jest odpowiedzialny za kontakty z organizatorem oraz za bezpieczeństwo uczestników grupy w trakcie podróży i pobytu
    w Pacanowie.

10.   Uczestnicy ponoszą wszelkie koszty związane

„Bajkowy Korowód”

Koziołek Matołek zaprasza wszystkich do udziału

od lat 1 do 101 z całej Polski!

2. Kontakt z koordynatorem: Katarzyna Bryk,
    e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   tel. 041 376 50 88

ZAPRASZAMY!!!!

im. Koziołka Matołka w Pacanowie