herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Program współpracy Powiatu Buskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w latach 2011-2015
Program współpracy Powiatu Buskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w latach 2011-2015 Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak   
środa, 20 października 2010
 

herb powiatu buskiego
Ogłoszenie w sprawie konsultacji projektu „Programu współpracy Powiatu Buskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w latach 2011-2015”

 


Na podstawie art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2003 r. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.) Zarząd Powiatu w Busku - Zdroju zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy do konsultacji projektu „Programu współpracy Powiatu Buskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w latach 2011-2015”.Projekt programu wraz z formularzem ankiety w sprawie konsultacji (plik do pobrania) zgłaszania opinii i uwag dostępny jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego: www.powiat.busko.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.powiat.busko.pl oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa.


Uwagi i opinie można zgłaszać w terminie: 28 października 2010 r. na adres: Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju, Wydział Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Obrony Cywilnej, ul. Mickiewicza 15, 28-100 Busko-Zdrój na wypełnionym formularzu ankiety w sprawie konsultacji (plik do pobrania), e-mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , faxem: 41 378 35 78.

O terminie decyduje data wpłynięcia opinii do Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju. Opinie i uwagi organizacji złożone po terminie zakończenia konsultacji nie będą brane pod uwagę.

Załączniki do pobrania:

  • Uchwała nr 510/2010 [ PDF ]
  • Projekt Programu współpracy [ PDF ]
  • Ankieta w sprawie konsultacji [ PDF ],  [ DOC ]
Poprawiony: środa, 20 października 2010