Strona główna Aktualności Życzenia Wielkanocne

wielkanoc1

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Powiatu Buskiego

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych w imieniu własnym oraz Rady i Zarządu Powiatu Buskiego przekazujemy na ręce mieszkańców naszego Powiatu najlepsze życzenia pogody ducha, optymizmu i wiosennej energii na kolejne miesiące.
Niech te nadchodzące Święta, w tym trudnym dla Nas wszystkich czasie pozwolą nam wszystkim zgodnie ze staropolskim obyczajem podzielić się jajkiem – symbolem życia i odradzania się sił witalnych, przyniosą Państwu wiele radości, spokoju i dobrodziejstw obfitego stołu.
Z tej okazji życzymy wszystkim mieszkańcom naszego powiatu  wiele szczęścia i radości, a przede wszystkim, by te Święta spędzili Państwo w zdrowiu i pogodnym nastroju, spoglądając z ufnością w przyszłość.

Rady Powiatu w Busku-Zdroju
Andrzej Gądek