Strona główna Projekty i fundusze POKL 2013 Rekrutacja do II edycji projektu „Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza – szansą na sukces zawodowy”
Rekrutacja do II edycji projektu „Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza – szansą na sukces zawodowy” Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, przekazał do publikacji: Mariusz Juszcze.
poniedziałek, 01 września 2014

stopka

W sierpniu bieżącego roku dobiegła końca I edycja realizowanego przez Powiat Buski projektu edukacyjnego „Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza – szansą na sukces zawodowy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Aktualnie rozpoczęła się rekrutacja do II edycji Projektu, która potrwa do 12.09.br.

Projekt w II edycji będzie obejmował następujące rodzaje wsparcia:

• warsztaty pozalekcyjne z zakresu: mechaniki, hotelarstwa, ekonomii, gastronomii, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, informatyki, geodezji, budownictwa;
  • doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne;
  • kursy zawodowe: prawa jazdy kategorii B, barmana-baristy, obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych.

Projekt skierowany jest do uczniów techników w buskich Zespołach Szkół: Ponadgimnazjalnych Nr 1, Techniczno-Informatycznych, Technicznych i Ogólnokształcących.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie oraz do zgłaszania się do udziału w Projekcie. Więcej informacji można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Busku-Zdroju oraz w w/w Szkołach: