herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Konkursy
Stypendium odmieniło Twoje życie? Pokaż to! Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Edyta Gawor.   
środa, 07 września 2016
 

konkursKonkurs „Sukces zaczyna się od stypendium”

Stypendia dają moc. Stypendia mogą pomóc w rozwoju, w podjęciu ważnych decyzji edukacyjnych, w spełnianiu marzeń. Jeśli Twoja historia wpisuje się w hasło „Sukces zaczyna się od stypendium”, weź udział w naszym konkursie!

 

Stwórz krótki film (lub fotokast), opisujący zmiany, które wniosło w Twoje życie zdobyte przez Ciebie stypendium. Zainspiruj innych.

 

Poprawiony: środa, 07 września 2016
Więcej…
 
Ogólnopolski konkurs Generalnego Konserwatora Zabytków na projekt edukacyjny o dziedzictwie kulturowym Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Edyta Gawor.   
wtorek, 12 lipca 2016
 

konkurs

Jesteś właścicielem lub zarządcą zabytkowego obiektu wpisanego do rejestru zabytków? Twoją pasją jest przeszłość i popularyzowanie wiedzy o zabytkach? Realizujesz projekty edukacyjne dotyczące zabytków? Jeśli tak, to zapraszamy do wzięcia udziały w Konkursie Generalnego Konserwatora Zabytków na najlepszy projekt edukacyjny o dziedzictwie.

Konkurs skierowany jest właścicieli lub zarządców obiektów zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków. Celem Konkursu jest promocja działań związanych z upowszechnianiem wiedzy o dziedzictwie kulturowym oraz wzmocnienie świadomości społecznej dotyczącej wartości zabytków poprzez wybieranie, nagradzanie, a także promowanie najlepszych działań edukacyjnych podejmowanych w tym zakresie przez właścicieli, posiadaczy i zarządców zabytków lub realizowanych we współpracy z nimi w 2015 roku.
Poprawiony: wtorek, 12 lipca 2016
Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Woda=Życie” - relacja z konkursu Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazał do publikacji: Agnieszka Kania   
piątek, 10 czerwca 2016
 

baner

W dniu 09 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Busku - Zdroju otwarta została wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „Woda=Życie”. W/w konkurs został przeprowadzony w ramach programu edukacyjno-ekologicznego „Chrońmy naszą planetę”.

Na  Konkurs wpłynęło 268 prac plastycznych.

Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie, Rodzice i Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach -  Andrzej Pałys.

Fundatorami nagród byli Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, który w br. udzielił dotacji na dofinansowanie zadania: Program edukacyjno-ekologiczny „Chrońmy naszą planetę” w kwocie 16 160,00zł, stanowiącej 80% kosztów kwalifikowanych zadania.

Nagrodzeni i wyróżnieni laureaci otrzymali liczne i cenne nagrody takie jak: rowery, smartfony, radiomagnetofony, tablety,  pendrivy, słuchawki  do komputera z mikrofonem, książki, plecaki, piłki, piórniki.

 

Poprawiony: poniedziałek, 13 czerwca 2016
Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Woda=Życie” Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Elżbieta Sanecka   
poniedziałek, 14 marca 2016
 

herbUprzejmie informuję, iż Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju wzorem ubiegłych lat organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Woda=Życie”, będący częścią Programu edukacyjno – ekologicznego pn. „Chrońmy nasza planetę” realizowanego na terenie Powiatu Buskiego w roku szkolnym 2015/2016, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

 

wfosigwPrzedmiotowe przedsięwzięcie adresowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mających swoje siedziby na terenie Powiatu Buskiego. Ich celem jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem związany z ochroną środowiska naturalnego.

Szczegółowe zasady organizacji Konkursu określa załączony Regulamin.

Uprzejmie zapraszam uczniów do udziału w Konkursie.

  • Regulamin konkursu [ PDF ]
Poprawiony: poniedziałek, 14 marca 2016
 
Rozdanie nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Czyste środowisko-najlepsze uzdrowisko” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Elżbieta Sanecka   
czwartek, 04 czerwca 2015
 

herb_powiat_buski                      logo_wfos

W dniu 02 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Busku - Zdroju otwarta została wystawa pokonkursowa Powiatowego Konkursu Plastycznego „Czyste środowisko-najlepsze uzdrowisko”.
W/w konkurs został przeprowadzony w ramach programu edukacyjno-ekologicznego „Chrońmy naszą planetę”.
Na  Konkurs wpłynęło 189 prac plastycznych.

Wystawa połączona była z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów Młodym Artystom - laureatom Konkursu. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili licznie zgromadzeni uczestnicy Konkursu, ich Opiekunowie i Rodzice, a także Wicestarosta Buski – Stanisław Klimczak oraz  Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach – Andrzej Zoch.
Fundatorami nagród byli Zarząd Powiatu w Busku -Zdroju oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Poprawiony: piątek, 05 czerwca 2015
Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Czyste środowisko-najlepsze uzdrowisko” Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Elżbieta Sanecka   
czwartek, 12 marca 2015
 

herb_powiat_buskiUprzejmie informuję, iż Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju wzorem ubiegłych lat organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Czyste środowisko-najlepsze uzdrowisko”, będący częścią Programu edukacyjno – ekologicznego pn. „Chrońmy nasza planetę” realizowanego na terenie Powiatu Buskiego w roku szkolnym 2014/2015, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Przedmiotowe przedsięwzięcie adresowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mających swoje siedziby na terenie Powiatu Buskiego. Ich celem jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem związany z ochroną środowiska naturalnego.

Szczegółowe zasady organizacji Konkursu określa załączony Regulamin.

Uprzejmie zapraszam  uczniów do udziału w Konkursie.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. "Ziemia jest piękna-dbaj o nią" Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, Autor: Elżbieta Sanecka.   
środa, 12 marca 2014
 

herb_powiat_buskiUprzejmie informuję, iż Zarząd Powiatu w Busku – Zdroju wzorem ubiegłych lat organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Ziemia jest piękna-dbaj o nią „, będący częścią Programu edukacyjno – ekologicznego pn. „Chrońmy nasza planetę” realizowanego na terenie Powiatu Buskiego w roku szkolnym 2013/2014, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Więcej…
 
JACEK CYGAN 2013 Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, przekazała do publikacji: Edyta Gawor.   
piątek, 06 września 2013
 

 

logo-sosw


„Świat między wierszami
Największy ukrył skarb”
Jacek Cygan „Łatwopalni”

 

 

Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju organizuje po raz kolejny Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej, tym razem poświęcony twórczości Jacka Cygana. Zapraszamy młodzież szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do dokonywania zgłoszeń. Turniej odbędzie się 15 listopada 2013r. w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Swój udział potwierdził Jacek Cygan, autor i twórca, juror telewizyjnego „Idola”, który będzie przewodniczyć pracom Jury podczas Turnieju. Odkryjmy wspólnie Jego piosenki i wasze talenty!

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3