Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Awans na nauczycieli mianowanych
Awans na nauczycieli mianowanych Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Mariola Kornicka.
środa, 07 września 2016

IMGP5488Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu w Busku – Zdroju w dniu 5 września br. miała miejsce miła uroczystość. Pięciu nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Buski złożyło uroczyste ślubowania i odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Wcześniej nauczyciele pomyślnie zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego przed Komisją Egzaminacyjną.

Uroczystego wręczenia aktów dokonał Jerzy Kolarz – Starosta Buski i Stanisław Klimczak – Wicestarosta Buski w obecności pozostałych członków Zarządu oraz dyrektorów szkół. Ślubowanie złożyli i akty awansu odebrali następujący nauczyciele:

Anna Szczerba – nauczyciel matematyki w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku - Zdroju,

Zbigniew Hrywniak – nauczyciel religii w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju,

Iwona Sobik – oligofrenopedagog w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Broninie,

Konrad Ładowski - oligofrenopedagog w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Broninie,

Paweł Karolczak – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku – Zdroju.

Gratulujemy nauczycielom i życzymy sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

Poprawiony: środa, 07 września 2016