Strona główna Edukacja, Kultura i Sport Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych
Rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych Drukuj
środa, 12 lipca 2017

herbStarosta Buski uprzejmie informuje, że w ogólnodostępnych szkołach ponadgimnazjalnych dla młodzieży prowadzonych przez Powiat Buski trwa obecnie rekrutacja uzupełniająca na rok szkolny 2017/2018.

Wolnymi miejscami dysponują obecnie oddziały z następującymi kierunkami kształcenia:

lista2

Trwa także rekrutacja do szkół specjalnych funkcjonujących w Specjalnych Ośrodkach Szkolno – Wychowawczych w Busku – Zdroju i Broninie oraz do publicznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Bohaterów Warszawy 120 w Busku – Zdroju. Kształcenie w LO odbywa się w systemie zaocznym i jest nieodpłatne. Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych rozpoczynają naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych od II klasy.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w poszczególnych szkołach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z oferty edukacyjnej.

Poprawiony: czwartek, 13 lipca 2017