Strona główna Aktualności Zmiana przepisów dotyczących wydawania kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych
Zmiana przepisów dotyczących wydawania kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazał do publikacji: Krzysztof Welenc
czwartek, 26 lutego 2015

herb_powiat_buski   Przewodniczący Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o niepełnosprawności w Busku-Zdroju informuje, że z dniem 01.07.2014r. nastąpiła zmiana przepisów odnośnie wydawania Kart parkingowych.

Karty parkingowe wydane przed 01.07.2014 tracą ważność z dniem 30.06.2015r.

Osoby posiadające ważne orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności i wydane przed 01.07.2014 o symbolu 05-R, 10-N lub 04-O mogą ubiegać się o wydanie nowej karty parkingowej.

Pozostałe osoby chcąc otrzymać kartę parkingową powinny składać wniosek o wydanie nowego orzeczenia o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności w celu uzyskania wskazania do Karty parkingowej.

Karty parkingowe dla Powiatów: Buskiego i Kazimierskiego wydaje Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Busku-Zdroju, ul. 1-go maja 9.

Bliższych informacji można uzyskać dzwoniąc do Zespołu pod nr tel. 41 370 82 82 oraz 41 370 82 92

Alicja Osińska
Przewodnicząca Powiatowego Zespołu