Strona główna Aktualności XII Bal Dobroczynny - lista przedmiotów przekazanych na tegoroczny Bal
XII Bal Dobroczynny - lista przedmiotów przekazanych na tegoroczny Bal Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Autor: Ilona Marzec
środa, 14 stycznia 2015

szablon11

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

Święty Jan Paweł II

Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” z siedzibą w Busku-Zdroju wspólnie ze Starostą Buskim dnia 7 lutego 2015 roku organizuje XII Bal Dobroczynny. Podczas Balu, który odbędzie się w gościnnym Pałacu w Konarach, gm. Stopnica, zostanie zorganizowana licytacja "Darów serca". Zebrane fundusze, już po raz dwunasty, zostaną przeznaczone na zorganizowanie nieodpłatnego wypoczynku letniego i zimowego dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej, dla których jest to często jedyna perspektywa odpoczynku i urzeczywistnienia marzeń.

zaproszenie

1. Pałac w Konarach

Nasza praktyka w realizacji marzeń naszych małoletnich mieszkańców Powiatu Buskiego jest niezwykle cennym doświadczeniem, do tej pory udało nam się zorganizować wypoczynek dla 686 dzieci, które odpoczywały nad Bałtykiem min. we Władysławowie, Kołobrzegu, Gdyni, Pogorzelicy, a także w Karpaczu i Wisełce.

Jako organizatorzy Balu, budzimy ludzi dobrej woli i uprzejmie prosimy o wsparcie naszych działań. Każdy, kto chciałby wziąć udział w Balu, powinien dokonać wpłaty 450 zł, z czego 200 zł zostanie przeznaczone na wypoczynek dla dzieci z terenu Powiatu Buskiego.

Udział w imprezie należy potwierdzić do 27 stycznia 2015 roku pod numerem telefonu 664 433 225.

Nr konta:  86 1500 2165 1221 6000 2257 0000

Przewodnicząca Stowarzyszenia