Strona główna Aktualności Zaproszenie na warsztaty nt. możliwości realizacji inwestycji w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
Zaproszenie na warsztaty nt. możliwości realizacji inwestycji w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.
środa, 03 grudnia 2014

ssi

Szanowni Państwo,

W związku z nową perspektywą finansową UE na lata 2014-2020, nastawioną na intensywniejsze łączenie mechanizmów partnerstwa publiczno-prywatnego ze środkami unijnymi, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach nt. możliwości realizacji inwestycji w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, które odbędą się 11 grudnia br. w godz. od 10:00 do 15:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, Al. Adama Mickiewicza 15.

Warsztaty, prowadzone przez ekspertów zajmujących się na co dzień doradztwem przy inwestycjach typu PPP, poświęcone będą przede wszystkim praktycznym aspektom realizacji tego typu przedsięwzięć. Będzie to doskonała okazja do zaproponowania i analizy inwestycji w formule PPP, możliwych do realizacji na terenie Powiatu Buskiego.

Ponadto w ramach warsztatów przedstawiciele Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego przybliżą uczestnikom przyszłe kierunki i obszary finansowania inwestycji z udziałem środków UE w nowej perspektywie finansowej.

W załączeniu program oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i przesłać:

-     faksem na numer 041/34-32-912,

lub

-     drogą e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przesyłanie zgłoszeń w terminie do 9 grudnia 2014 r.

Zachęcamy do udziału w warsztatach

Do pobrania:

• Program warsztatów       [ doc ], [ pdf ]