Strona główna Aktualności Awans zawodowy nauczyciela mianowanego
Awans zawodowy nauczyciela mianowanego Drukuj
Opublikował: Piotr Cira, Przekazała do publikacji: Mariola Kornicka
czwartek, 28 sierpnia 2014

zajawka    Podczas posiedzenia Zarządu Powiatu w Busku – Zdroju w dniu 27 sierpnia br. miała miejsce miła uroczystość. Sześciu nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Buski złożyło uroczyste ślubowania i odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Wcześniej nauczyciele pomyślnie zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego przed Komisją Egzaminacyjną.
    Uroczystego wręczenia aktów dokonał Jerzy Kolarz – Starosta Buski i Stanisław Klimczak – Wicestarosta Buski w obecności pozostałych członków Zarządu oraz dyrektorów szkół.

Ślubowanie złożyli i akty awansu odebrali następujący nauczyciele:

Magdalena Durnaś – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy,
s. Małgorzata Chudyba – nauczyciel religii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku – Zdroju,
Agnieszka Paterek – nauczyciel wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju,
Wojciech Jaworski - nauczyciel wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju,
Witold Juwa – nauczyciel historii w I Liceum Ogólnokształcącym w Busku – Zdroju,
Piotr Owsiński – nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy.

Gratulujemy nauczycielom i życzymy sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

Poprawiony: piątek, 29 sierpnia 2014