Strona główna Aktualności WAKACJE NA WYSPIE WOLIN
WAKACJE NA WYSPIE WOLIN Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec.
środa, 06 sierpnia 2014

W dniu 03.08.2014 o godz. 19 Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" w Busku – Zdroju odprawiło grupę 90 dzieci na letni wypoczynek. Dzieci będą wypoczywać nad morzem w miejscowości Wisełka w pensjonacie Bielik położonej na wyspie Wolin woj. zachodniopomorskie.

W odprawie dzieci wziął udział Zarząd Stowarzyszenia "Razem Dzieciom" z przewodniczącą Bogusławą Majcherczak jak również sekretarz Jerzy Służalski, który życzył udanych wakacji dzieciom w imieniu Starosty Jerzego Kolarza, Burmistrz Miasta i Gminy Waldemar Sikora oraz Wójt Gminy Gnojno Jolanta Stachowicz. Dwutygodniowy pobyt dzieci nad morzem jest możliwy dzięki finansowemu wsparciu wspaniałych ludzi uczestników XI Balu Dobroczynnego, a także dzięki wsparciu Starosty Buskiego Jerzego Kolarza, Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój Waldemara Sikory, Wójtów Gmin: Gnojno, Tuczępy, Stopnica, Pacanów, Solec – Zdrój, Wiślica oraz Dyrektora Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Winiarach. Dzieci przed odjazdem spotkały się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, gdzie zostały obdarowane na drogę słodyczami i napojami ze strony Stowarzyszenia oraz koszulkami i innymi ciekawymi gadżetami promującymi Powiat Buski. Rekrutacja dzieci na kolonie odbyła się poprzez Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. Współorganizatorem kolonii jest Caritas Diecezji Kieleckiej. Życzeniom szerokiej drogi i udanego wypoczynku nie było końca ze strony odprawiających oraz rodzin.

Foto: Tadeusz Ura
Poprawiony: czwartek, 07 sierpnia 2014