Strona główna Aktualności Seminarium powiatowe "Przedsiębiorca społeczny na rynku pracy" Powiat buski
Seminarium powiatowe "Przedsiębiorca społeczny na rynku pracy" Powiat buski Drukuj
Opublikował: Piotr Cira
środa, 23 listopada 2011

scitt

Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o. oraz Fundacja „Regionalis" zapraszają na bezpłatne seminarium dot. ekonomii społecznej i sytuacji III sektora w powiecie buskim w ramach projektu „Przedsiębiorca społeczny na rynku pracy".

Jego celem jest promocja i upowszechnianie wiedzy o ekonomii społecznej. W trakcie seminarium uczestnikom zaprezentowana zostanie idea, planowane działania i zakładane rezultaty projektu „Przedsiębiorca społeczny na rynku pracy".

Zaproszeni prelegenci przedstawią problematykę ekonomii społecznej w aspektach teoretycznym i praktycznym. Znaczna część seminarium zostanie poświęcona sytuacji podmiotów ekonomii społecznej na terenie powiatu buskiego.

Seminarium skierowane jest do osób zamieszkałych na terenie powiatu buskiego:

• związanych z podmiotami ekonomii społecznej, w szczególności z organizacjami pozarządowymi,
  • zatrudnionych w instytucjach rynku pracy oraz pomocy i integracji społecznej,
  • zatrudnionych w administracji publicznej,
  • bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo deklarujących chęć prowadzenia działalności w sektorze ekonomii społecznej,
  • zatrudnionych w sektorze prywatnym deklarujących chęć prowadzenia działalności w sektorze ekonomii społecznej,
  • studentów i uczniów, zainteresowanych działalnością w podmiotach ekonomii społecznej.

Temat seminarium: Ekonomia społeczna i sytuacja III sektora w powiecie buskim

Termin: 28 listopada 2011, godz. 10:00-14:00

Miejsce: Restauracja Cynamon Al. Mickiewicza 22

Uczestnicy seminarium będą mieli pierwszeństwo w procesie rekrutacji na bezpłatne warsztaty z zakładania i funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej, które odbędą się w dniach 5-7 grudnia w Zamku Dersława na Al. Mickiewicza 18. Szczegóły dotyczące szkolenia zostaną przedstawione podczas seminarium, są również dostępne na stronie internetowej projektu.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o dostarczenie formularza zgłoszeniowego drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź faksem na numer: (041) 344 38 77 do dnia 24 listopada 2011 r.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne także na stronie internetowej projektu: www.przedsiebiorcaspoleczny.pl

Osoba do kontaktu: Pani Paulina Herman, tel.: 502 275 181.

Informujemy, iż ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy

Projekt „Przedsiębiorca społeczny na rynku pracy" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dokumenty do pobrania.

Formularz zgłoszeniowy Busko [ pdf ].
Informacja o seminarium Busko-Zdrój [ pdf ].
Program Seminarium Busko [ pdf ].
Zaproszenie na seminarium powiatowe Busko-Zdrój [ pdf ].