Strona główna Aktualności BUSKIE FORUM LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO
BUSKIE FORUM LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak, Autor: Ilona Marzec
środa, 07 września 2011

Mamy zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Buskim Forum Lecznictwa Uzdrowiskowego, które odbędzie się w dniu 9 września br. w sali konferencyjnej Sanatorium „Willa Zielona” w Busku-Zdroju przy ul. 1-go Maja 39.

Organizatorem Forum jest Buski Uzdrowiskowy Korpus Eksporterów.

Jednocześnie informujemy, że podczas Forum odbędzie się Panel poświęcony zagadnieniom rozwoju Buskiego Lecznictwa Uzdrowiskowego, a zwłaszcza jego możliwościom, szansom i wyzwaniom.

Mieczysław Twaróg
Stowarzyszenia Eksporterów Polskich

Jerzy Kolarz
Starosta Buski
Dziekan Buskiego
Korpusu Eksporterów

Szczegółowy program Buskiego Forum Lecznictwa Uzdrowiskowego:

1200-1210 Rejestracja i wydawanie materiałów

1210-1215 Otwarcie Panelu Jerzy Kolarz Starosta Buski, Dziekan Buskiego Uzdrowiskowego Korpusu Eksporterów

1215-1220 Powitanie uczestników Panelu - Adam Jarubas Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

1220-1300 Prowadzenie Panelu Stanisław Czerwiec – Dyrektor ds. Handlowych Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.

1300-1315 Dyskusja

1315-1330 Wręczenie Listów Gratulacyjnych