Strona główna Aktualności Ogłoszenie o konkursie na stanowisko: Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa
Ogłoszenie o konkursie na stanowisko: Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa Drukuj
Opublikował: Mariusz Walęzak
czwartek, 25 sierpnia 2011

herb_powiat_buski

Powiat Buski ogłasza konkurs na stanowisko:
Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa
w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju
ul. Boh. Warszawy 67
28-100 Busko - Zdrój

Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 19 sierpnia 1998 r. w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w publicznych zakładach opieki zdrowotnej, składu komisji konkursowej oraz ramowego regulaminu przeprowadzania konkursu (Dz. U. Nr 115, poz. 749 z późn. zm.) i w oparciu o regulamin Komisji Konkursowej.

I. Wymagania niezbędne:

Kandydat ubiegający się o stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa musi być lekarzem posiadającym prawo wykonywania zawodu w Rzeczypospolitej Polskiej, mającym tytuł specjalisty w określonej dziedzinie medycyny lub specjalizację II stopnia w odpowiedniej dziedzinie medycyny i co najmniej ośmioletni staż pracy w zawodzie.

II. Wymagania dodatkowe:

1.   Co najmniej 3 – letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim.

2.   Umiejętność obsługi komputera.

III. Warunki pracy i warunki socjalne

1.   Rodzaj stosunku pracy: umowa o pracę na stanowisku - Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa na okres 6 lat z możliwością przedłużenia do 8 lat, jeżeli do osiągnięcia wieku emerytalnego pracownikowi brakuje nie więcej niż 2 lata.

2.   Miejsce wykonywania pracy – Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju ul. Boh. Warszawy 67, 28-100 Busko - Zdrój.

3.   Warunki socjalne – możliwość korzystania ze świadczeń zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, brak mieszkania służbowego.

IV. Wymagane dokumenty:

1.   Podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem.

2.   Dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska oraz dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3.   Opisany przebieg pracy zawodowej.

4.    Świadectwo pracy z okresu ostatnich 3 lat, w razie gdy stosunek pracy został rozwiązany lub wygasł.

5.   Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji na stanowisku objętym konkursem.

6.   Cztery oświadczenia:

-     o niekaralności prawomocnym wyrokiem za przestępstwa popełnione umyślnie, w tym za przewinienia zawodowe,

-     o korzystaniu z pełni praw publicznych,

-     o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

-     oświadczenie, iż kandydat nie był karany zakazem pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środkami publicznymi.

7.   Pisemne opracowanie koncepcji świadczenia usług medycznych przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju o objętości nie przekraczającej 2 stron formatu A4.

8.   Inne dokumenty potwierdzające dorobek zawodowy i kwalifikacje zawodowe kandydata.

V. Termin, sposób i miejsce składania dokumentów:

1.   Oferty należy składać w zamkniętej kopercie - osobiście lub przesłać listem poleconym w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia w prasie na adres: Starostwo Powiatowe w Busku – Zdroju, ul. Mickiewicza 15, 28-100 Busko-Zdrój (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa w  Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju”.

2.   Na kopercie należy umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny.

3.   Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur nastąpi w terminie do 30 dni od upływu terminu składania ofert. O dokładnym terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

VI. Informacje dodatkowe:

1.   Konkurs przeprowadzi Komisja Konkursowa powołana przez Radę Powiatu w Busku - Zdroju Uchwałą Nr X/84/2011 z dnia 8 lipca 2011r. w sprawie powołania Komisji Konkursowej w celu wyłonienia kandydata na stanowisko Zastępcy Dyrektora do spraw Lecznictwa Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku –Zdroju.

2.   Każdemu kandydatowi na stanowisko objęte konkursem Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju udostępni jednakowe dokumenty o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym zakładu

Poprawiony: piątek, 26 sierpnia 2011