Strona główna Aktualności Zaproszenie do składania ofert na dostawę wydawnictwa promującego walory Powiatu Buskiego
Zaproszenie do składania ofert na dostawę wydawnictwa promującego walory Powiatu Buskiego Drukuj
czwartek, 16 listopada 2017

herbZapraszam do składania ofert na dostawę wydawnictwa promującego walory Powiatu Buskiego:

Album format A-5, ilość stron – ok. 100, twarda lakierowana okładka, minimum cztery wersje językowe: polska, angielska, niemiecka i ukraińska. Publikacja powinna obejmować prezentację fotograficzno-opisową Powiatu Buskiego, tj.: jego położenie geograficzne, krótki opis historyczny, charakterystykę walorów uzdrowiskowo-turystycznych, a także informację o zabytkach i atrakcjach turystyczno-kulturalnych. W wydawnictwie promocyjnym powinien być zamieszczony herb Powiatu Buskiego.

Poprawiony: czwartek, 16 listopada 2017