Strona główna Aktualności Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Buskiego
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Buskiego Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Barbara Jasonek.
wtorek, 05 września 2017

Ogłasza się pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych lokali mieszkalnych znajdujących się w dwukondygnacyjnym budynku „ Domu Nauczyciela”, usytuowanym na działce nr 137/2 o powierzchni 0,1794 ha, położonej w obrębie Winiary Wiślickie, gmina Nowy Korczyn:

• lokal mieszkalny nr 2 położony na parterze (trzy pokoje, przedpokój, kuchnia i łazienka z wc) o pow. użytkowej 46,00 m2, z pomieszczeniem przynależnym o powierzchni 14,41 m2, wraz z udziałem wynoszącym 6041/24312 części wspólnych budynku i działki,
  • lokal mieszkalny nr 4 położony na I piętrze (trzy pokoje, przedpokój, kuchnia, spiżarnia i łazienka z wc) o pow. użytkowej 47,66 m2, z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 13,34 m2, wraz z udziałem wynoszącym 6100/24312 części wspólnych budynku i działki.

Poprawiony: wtorek, 05 września 2017