herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności Informacja o uzyskanym wsparciu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Informacja o uzyskanym wsparciu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Drukuj
Opublikował: Piotr Cira. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec. Autor: Mariola Kornicka. Zdjęcia: archiwum SOSW w Broninie   
wtorek, 02 maja 2017
 

Zajawka   Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Broninie prowadzony przez Powiat Buski otrzymał w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wsparcie finansowe w wysokości 1 000 zł.

 

 

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Broninie prowadzony przez Powiat Buski otrzymał w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wsparcie finansowe w wysokości 1 000 zł. Wkład własny wyniesie 250 zł.

 

W dniu 21 kwietnia br. została podpisana umowa między Powiatem Buski a Kuratorium Oświaty w Kielcach w sprawie udzielenia w 2017 r. wsparcia finansowego z dotacji celowej budżetu państwa organom prowadzącym szkoły w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wsparcie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. W ramach promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Broninie odbędą się konkursy czytelnicze i recytatorskie, wystawy książek, warsztaty plastyczno – techniczne. Po raz kolejny zostanie zorganizowana akcja Cała Polska czyta dzieciom. Realizacja zadania zostanie zakończona 31 grudnia 2017 r.

Poprawiony: wtorek, 02 maja 2017