herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
herb
Strona główna Aktualności „Najlepsza Warcabistka i Najlepszy Warcabista“ w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie
„Najlepsza Warcabistka i Najlepszy Warcabista“ w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec. Autor: Ilona Pyrz, Zdjęcia: Małgorzata Władna.   
wtorek, 07 marca 2017
 

ZajawkaW dniu 23.02.2017 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Broninie odbył się Turniej o tytuł "Najlepszej Warcabistki i Najlepszego Warcabisty".

Jego głównym celem była popularyzacja gry w warcaby, rozwijanie zainteresowań uczniów, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz wyłonienie reprezentacji na Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach.

W turnieju udział wzięło 3 chłopców z Zasadniczej Szkoły Zawodowej, 2 chłopców ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy, 3 chłopców z Gimnazjum, 2 dziewczynki z Zasadniczej Szkoły Zawodowej, 5 dziewczynek ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy i 1 dziewczynka z Gimnazjum.

Tytuł „Najlepszej Warcabistki" wywalczyła Sandra Ś. uczennica klasy IIIa Szkoły Przysposabiającej do Pracy, a tytuł „Najlepszego Warcabisty“ wywalczył Szczepan W. uczeń klasy IIIa tej samej szkoły. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, zaś pozostali uczestnicy turnieju otrzymali symboliczne upominki.

Turniej przebiegał w miłej, pełnej emocji atmosferze i dostarczył wiele pozytywnych wrażeń.

Autor: Ilona Pyrz

Zdjęcia: Małgorzata Władna

Poprawiony: wtorek, 07 marca 2017