Strona główna Aktualności Konkurs Plastyczny pn. „Mój świat jest EKO”
Konkurs Plastyczny pn. „Mój świat jest EKO” Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Elżbieta Sanecka.
poniedziałek, 06 marca 2017

herbStarostwo Powiatowe w Busku – Zdroju organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. Mój świat jest EKO będący częścią Programu edukacyjno – ekologicznego pn. „Chrońmy naszą planetę” realizowanego na terenie Powiatu Buskiego w roku szkolnym 2016/2017, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.

Przedmiotowe przedsięwzięcie adresowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mających swoje siedziby na terenie Powiatu Buskiego. Ich celem jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem związany z ochroną środowiska naturalnego.

Szczegółowe zasady organizacji Konkursu określa załączony Regulamin.

Prace na etap powiatowy prosimy nadsyłać lub dostarczać do dnia 28 kwietnia 2017r. jak przewiduje regulamin na adres:

Starostwo Powiatowe w Busku – Zdroju
Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska