Strona główna Aktualności „Najlepsi w sporcie”- piłka nożna chłopców
„Najlepsi w sporcie”- piłka nożna chłopców Drukuj
Opublikował: Mateusz Olszewski. Przekazała do publikacji: Ilona Marzec. Autor i zdjęcia: Piotr Zawadziński.
wtorek, 28 lutego 2017

ZajawkaW piątkowe południe, w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego zakończył się turniej piłkarski, w którym udział wzięły buskie szkoły ponadgimnazjalne.

Po zaciętych i stojących na dobrym poziomie meczach zwycięzcą turnieju okazała się drużyna I LO w Busku - Zdroju przed Zespołem Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku - Zdroju. Na dalszych miejscach sklasyfikowano drużynę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju - III miejsce, zaś Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku- Zdroju na IV miejscu.

Królem strzelców został Albert Lasia (ZST-I) z dorobkiem 4 bramek, natomiast najlepszym zawodnikiem Jan Dytkowski (I LO).

Autor: Piotr Zawadziński

Zdjęcia: Paweł Ślusarski